Uczniowie

Lista wybranej części Uczniów od 1991 roku oraz Uczniów przyjętych do Związku Polskich Artystów Plastyków „Polska Sztuka Użytkowa” (Z.P.A.P. PSU).

Galeria prac niektórych uczniów.

W kolejności alfabetycznej:

  1. Augustyniak Magdalena
  2. Baranowska Sylwia
  3. Barańska Monika
  4. Barszcz Katarzyna
  5. Berger Agnieszka
  6. Bero Andrzej Z.P.A.P.PSU
  7. Bieńkowska Alina
  8. Bilka Magdalena
  9. Birden Rubi
  10. Bisi Dang (Chiny)
  11. Borkowski Wiesław
  12. Budarina Lidia (Rosja)
  13. Burda Urszula
  14. Chmielewska Ewa Z.P.A.P.PSU
  15. Chodnikiewicz-Gołąb Anna Z.P.A.P.PSU
  16. Chodkiewicz Elżbieta Z.P.A.P.PSU
  17. Clausen Lilies (Indonezja)
  18. Cygan Olga
  19. Czajka Katarzyna  Z.P.A.P.PSU
  20. Czuj Monika
  21. Czyżykiewicz Anna
  22. Domaszewicz Halina
  23. Dowgiałło Anika
  24. Dubielak Karolina
  25. Dudek Yulina (Indonezja)
  26. Dutkiewicz Magdalena
  27. Dziewięcka Alicja Z.P.A.P.PSU
  28. Dziewiński Ryszard 
  29. Fabiańska Ewa Z.P.A.P.PSU
  30. Fekner Marta Z.P.A.P.PSU
  31. Forecka-Kobiela Małgorzata
  32. Fredro-Boniecka Maria
  33. Giemza Izabella
  34. Głowacka Renata
  35. Gosk Ilona Z.P.A.P.PSU
  36. Górnicka Marta 
  37. Grzesik Katarzyna
  38. Guzowska-Kijowska Zorika Z.P.A.P.PSU
  39. Haszczyńska Krystyna Pracownia Terapii Rękodzielniczej Agis
  40. Hurd Sjan (Wielka Brytania)
  41. Filas Michał
  42. Fredro-Boniecka Maria
  43. Iida Agami (Japonia)
  44. Iwanicka Małgorzata Z.P.A.P.PSU
  45. Izydorska Joanna Z.P.A.P.PSU
  46. Jabłońska Ewa Z.P.A.P.PSU
  47. Jarząb Alicja
  48. Jurek Joanna
  49. Karamuz Justyna Z.P.A.P.PSU 
  50. Kaczanowska Ewa Z.P.A.P.PSU
  51. Kerem Sefi (Izrael)
  52. Kertyczak Irena Z.P.A.P.PSU
  53. Kędzierska Marta
  54. Kinoshita Tomoko (Japonia)
  55. Kirejczyk Anna
  56. Kokoszczyńska Malina
  57. Komarnicka Elżbieta Z.P.A.P.PSU
  58. Komorowska Katarzyna
  59. Korwin-Szymanowski Grzegorz – Fotografia
  60. Kosiorek Zofia
  61. Kot Klementyna
  62. Kowalczyk Irena Z.P.A.P.PSU
  63. Krupińska Mariola
  64. Krupska Joanna
  65. Kruszewska Krystyna Z.P.A.P.PSU
  66. Kullmann Katarzyna Z.P.A.P.PSU
  67. Kupisiewicz Iwona
  68. Kurecka Paula Z.P.A.P.PSU
  69. Kwiatkowska Olga
  70. Laskus Julia
  71. Leonczuk Agnieszka
  72. Liepelt Teresa
  73. Łaszczewski Łukasz 
  74. Łoskot Magda
  75. Machimura Bika (Japonia)
  76. Machaj Angelika
  77. Majcher Grażyna Z.P.A.P.PSU
  78. Makara Michał Z.P.A.P.PSU
  79. Marchlewski Wojciech Z.P.A.P.PSU
  80. Markowska Agnieszka
  81. Marks-Witkowska Monika Z.P.A.P.PSU
  82. Matkowska Aleksandra
  83. Moamen Mohamed (Egipt)
  84. Modrzejewska Katarzyna Z.P.A.P.PSU
  85. Molędys Alma 
  86. Molina Jan
  87. Morawski Marcin
  88. Mroszczyk Jacek
  89. Myakhlai-Rogala Odmaa (Mongolia)
  90. Nałęcz Jolanta Z.P.A.P. PSU
  91. Napiórkowska Karolina
  92. Niegrzybowska Hanna Z.P.A.P.PSU
  93. Niegrzybowski Wojciech
  94. Nimi Miwa (Japonia)
  95. Nowak Piotr
  96. Ornoch Piotr 
  97. Osica Barbara
  98. Paczyńska Agnieszka Z.P.A.P.PSU
  99. Pieniążek Zofia
  100. Plewczyńska Agnieszka Z.P.A.P.PSU
  101. Pisarczyk Ewa
  102. Polańczyk Elżbieta
  103. Popiołek Agata Z.P.A.P.PSU
  104. Potocki Jarosław
  105. Przeciszewska Agnieszka
  106. Przywecka Katarzyna Z.P.A.P.PSU
  107. Putkiewicz Agnieszka
  108. Rabee Feszarahi (Iran)
  109. Rauch Maria Z.P.A.P.PSU – Malarstwo emaliami na ceramice
  110. Roguska Anna Z.P.A.P.PSU
  111. Rojewski Marek
  112. Rudzki Adam
  113. Rutkowska Emudena
  114. Rybak Magda
  115. Schlitner Talli (Izrael)
  116. Seń Mariusz
  117. Sikorska Maria
  118. Simonis Clotylda (Belgia)
  119. Siwierska Renata
  120. Skarżyńska Iwona
  121. Skrzyńska Anna Z.P.A.P.PSU
  122. Sławiński Robert
  123. Smoleńska Magda
  124. Sochacka Adrianna Z.P.A.P.PSU
  125. Sokołowska Krystyna
  126. Spocińska Mariola
  127. Srebernik Orit (Izrael)
  128. Straszewicz Małgorzata 
  129. Strojnowska z d. Tworzydło Agata
  130. Strojnowska Ewa
  131. Stroynowska Krystyna
  132. Szlenkier z d. Sikorska Józefina Z.P.A.P.PSU
  133. Szpala Agnieszka
  134. Szymańska Ewa
  135. Świątek Grażyna 
  136. Świderek Beata
  137. Tsuciyama Yoshimi (Japonia)
  138. Tworzydło Agnieszka
  139. Tworzydło z d. Wilk Teresa
  140. Tyczyńska Agnieszka
  141. Ugajin Taku (Japonia)
  142. Wasewicz Iwona
  143. Wichtowski Ryszard Z.P.A.P.PSU
  144. Wieloch Agnieszka Z.P.A.P.PSU
  145. Wiślińska Agata
  146. Wolf Wanda Z.P.A.P.PSU
  147. Wołujewicz Kinga
  148. Witusowska Katarzyna
  149. Włodarczyk Anna – Chińska Sztuka Herbaty Z.P.A.P.PSU
  150. Zaczkowska Anna
  151. Zakrzewska Iwona
  152. Zatyka Aneta  Z.P.A.P.PSU
  153. Zawadzka Barbara
  154. Zemke Anna
  155. Zielenkiewicz Katarzyna
  156. Zygmunt Urszula
  157. s. Zhang Yunling (Chiny) Z.P.A.P.PSU – Diecjezja Handan
  158. s. Zhang Aiqing (Chiny)- Diecjezja Handan
  159. s. Li Xiaomin (Chiny)- Diecjezja Handan
  160. s. Guan Yane (Chiny)- Diecjezja Handan

Przykłady prac  uczniów pracowni: