Zajęcia

Ośrodek Sztuki Dekoracyjnej i Użytkowej prowadzi zajęcia dla wszystkich chętnych osób dorosłych. Program nauki obejmuje następujące specjalności:  ceramika artystycznamalarstwo dekoracyjnegrafika, rzeźba. Zajęcia prowadzą artyści plastycy Stanisław Tworzydło i Agata Strojnowska.

Zajęcia z rzeźby

Zajęcia są w poniedziałki od godz. 10 do 14 i w piątki od 16 do 21. Program indywidualny dostosowany do potrzeb uczestników.

Zajęcia z rzeźby prowadzi  artysta rzeźbiarz Agata Strojnowska.  

Żeby się zapisać, zadzwoń pod numer: 604 683 459.

Zajęcia z ceramiki, malarstwa, grafiki.

Nauka  rozpoczyna się  kursem podstawowym, który trwa 20 godzin. Po kursie podstawowy, m zaczyna się nauczanie w wybranym kierunku.

Nauka odbywa  się w trybie indywidualnym. W godzinach zajęć każdy uczeń może przyjść o dowolnej porze i spędzić w pracowni tyle czasu ile chce i potrzebuje.

W cenę nauki wliczone są wszystkie materiały niezbędne do nauki zarówno na kursie podstawowym jak i przy specjalizacji. Aktualne informacje nt. ceny zajęć można uzyskać na wizycie zapoznawczej w pracowni.

Jeśli masz ochotę dołączyć do uczniów pracowni nie musisz mieć żadnego doświadczenia ani wykształcenia plastycznego. Musisz tylko mieć skończone 18 lat  i chęć do prac plastycznych.

Ukończenie kursu

Każdy uczeń po zdobyciu zasobu wiedzy i doświadczenia w wybranym kierunku oraz po osiągnięciu odpowiedniego poziomu artystycznego, może się ubiegać, na  podstawie prac, o członkostwo w ZPAP -PSU i otrzymać tytuł Zawodowego Artysty Plastyka

 

Jak się zapisać na zajęcia:

  1. Sprawdzasz terminy zajęć w pracowni
  2. Umawiasz się na pierwsze spotkanie dzwoniąc pod numer 608 170 627. W trakcie spotkania obejrzysz pracownię i porozmawiasz ze Stanisławem Tworzydło
  3. Po zastanowieniu i podjęciu decyzji przychodzisz do pracowni, płacisz wpisowe. Tego dnia możesz już zabrać się do pracy – rozpoczynasz kurs podstawowy!